• Wpisów: 11
  • Średnio co: 246 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 13:42
  • Licznik odwiedzin: 43 718 / 2958 dni
 
webultd
 
Stworzyliśmy nowy projekt - MASP. Realizacja tego projektu w zamierzeniu miała pomóc w walce z niechcianymi treściami pod różną postacią - komentarzami na blogach i na fanpagach, postami i odpowiedziami na forach, czy wiadomościami mailowymi. MASP jest akronimem od słów "Message Auto Solid Protection" oraz swego rodzaju zabawą z przestawieniem liter SPAM -> MASP.

Po rejestracji w serwisie dodaje się aplikacje w ramach których będzie działał mechanizm. Każda aplikacja jest niezależnym bytem w ramach którego odbywa się klasyfikacja. W chwili obecnej korzystać z mechanizmu można na 3 sposoby:

1) dostęp przez API - dzięki temu można klasyfikować dowolną treść,

2) wtyczka do komentarzy - dzięki której można w łatwy i szybki sposób wstawić system komentarzy na blogu / dowolnej stronie,

3) Facebook - poprzez połączenie konta z Facebookiem otrzymujesz możliwość sprawdzania pojawiających się na twoich stronach komentarzy w celu wychwycenia tych niewłaściwych, spamowych czy wulgarnych.

W całym mechanizmie istotne jest to, aby pamiętać o nauczaniu mechanizmu, tzn. na samym początku trzeba poświęcić czas i odpowiednio oznaczać treści jako spamowe / niespamowe aby mechanizm po pewnym czasie na podstawie analizy statystycznej sam reagował na występujące zagrożenia.

Zachęcamy do rejestracji i korzystania: masp.in. Mile widziane uwagi ;)

W chwili obecnej cały mechanizm jest za FREE :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego